U bevindt zich hier: Informatie » Nieuws

Uitslag laatste selectiewedstrijd Paarden

zaterdag 20 juli 2019 - 14:24:14 - Door: Jenet Platte (151x bekeken)

 Hierbij de uitslag van de laatste selectiewedstrijd paarden te Nunspeet (vorige week vrijdagavond/zaterdag) 12/13-7. 

NRC 4x Kringkampioen in de dressuur: Julia Vrolijken met Confusius SDM in de klasse ZZL, Diana Vinke met Grandissimo in de klasse Z1 en Kimberly Pap zelfs 2x, met Just a Dream in de klasse L2 en met Turfhorst Jersey in de klasse M2. Dames van harte gefeliciteerd!

Uitslagen:

B-dressuur: 1e proef (sel.) 3e prijs Esmay Schaftenaar met Just Guidam's First Lady, 204 punten; 2e proef: 2e prijs Daniëlle Akster met Idolieni, 204,5 punten; 4e prijs Cynthia Vos met Banjo, 192,5 punten

L-dressuur: 1e proef (sel.) 2e prijs Helma Franken met Bon Jovi, 208 punten; 4e prijs Benice Deelen met Katie, 206,5 punten. 2e proef: 2e prijs Helma Franken, 219,5 punten.

L2-dressuur: 1e proef (sel.) en 2e proef: 1e prijs Kimberly Pap met Just a Dream, resp. 210 en 227 punten.

M1-dressuur: 1e proef (sel.) 1e prijs Kimberly Pap met Turfhorst Jersey, 216 punten; 3e prijs Jeske Kranenbarg-van Langen met Goldwin, 196 punten; 2e proef 1e prijs Kimberly Pap, 202,5 punten. 

Z1-dressuur: 1e en 2e proef: 1e prijs Diana Vinke met Grandissimo, resp. met 230,5 en 237 punten; 

Z2/ZZL: 1e en 2e proef 1e prijs Julia Vrolijken met Confusius SDM (ZZL), resp. 264,5 (75,571 %!) en 254 (72,571%) punten; 

Uitslag Springen:

L-springen: 1e prijs Annemiek Bloemendaal met Fresia-A

M-springen: 2e prijs Fabienne Lichtenvoort Cats met Farambole

Afvaardiging Gelderse:

Behalve de genoemde Kringkampioenen zijn ook geselecteerd voor de Regiokampioenschappen op 2/3 augustus a.s. te Zieuwent: Esmay Schaftenaar met Just Guidam's First Lady (B-dressuur); Helma Franken-Vromen met Bon Jovi (L1-dressuur); Gerrit Morren met Janine (L1-dressuur); Diana Vinke met Juventus (L2-dressuur); Gerrit Morren met Jilvania (L2-dressuur); Jeske Kranenbarg-van Langen met Goldwin (M1-dressuur); Agnes v.d. Broek met Bo-Sandro (M2-dressuur); Benice Deelen met Incredible (M2-dressuur); Lisa Kleijer met Halle Berry (Z1-dressuur); Yvette Mijnheer met Yris van de Gonda (Z1-dressuur); 

Springen

Annemiek Bloemendaal met Fresia-A (klasse L); Esmay Schaftenaar met Just Guidam's first Lady (klasse L); Fabienne Lichtenvoort Cats met Farambole (klasse M); Gerwilmer Ton met Hino (klasse M); 

Tevens staan er nog een aantal leden op reserve plaatsen, zowel met springen als dressuur, dus het aantal kan nog uitgebreid worden! 

Allemaal heel veel succes op de Gelderse!